Presse

 

DENMARK'S EURO JERSEY 2024 PAYS HOMAGE TO 1535 LOCAL FOOTBALL CLUBS

The new jersey for the Danish men's national team at this summer's Euros in Germany pays homage to the vibrant culture of Danish football associations, featuring the names of all 1535 football clubs affiliated with Danish Football Association (DBU) printed on the jersey’s inside. Read more here.

 

NOWA KOSZULKA DLA KRAJOWEJ DRUŻYNY PIŁKARSKIEJ KOBIET

Reprezentacja Danii w piłce nożnej kobiet każdego dnia w roku toczy walkę o uznanie w sporcie, który wciąż jest zdominowany przez mężczyzn. Sponsor odzieży drużyny - hummel, wspiera ich walkę i dlatego z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet wyprodukował nową damską koszulkę meczową. Przeczytaj więcej.

 

LUKAS PODOLSKI, ZWYCIĘZCA PUCHARU ŚWIATA, PODPISUJE KONTRAKT Z HUMMEL

Od 1 stycznia 2022 r. niemiecka legenda futbolu Lukas Podolski dołączy do marki odzieży sportowej hummel jako nowy globalny ambasador piłki nożnej oraz marki. 36-letni zwycięzca Pucharu Świata podpisał pięcioletni kontrakt z „trzmielami”. Przeczytaj więcej

 

HUMMEL NABYWA DUŃSKĄ MARKĘ DZIECIĘCĄ

Od 1 stycznia 2022 duńska marka odzieży sportowej hummel przejmie markę odzieży dziecięcej Sometime Soon, która w ciągu zaledwie kilku lat stała się ważnym graczem na międzynarodowej scenie mody dziecięcej. Przeczytaj więcej.

 

HUMMEL x FC KÖLN

Na mocy wieloletniej umowy hummel stanie się producentem i dostawcą szytej na miarę odzieży sportowej, treningowej i podróżnej dla FC Köln przed sezonem 2022/23. Przeczytaj więcej.

 

SOUTHAMPTON FOOTBALL CLUB PODPISUJE PIĘCIOLETNI KONTRAKT Z HUMMEL DOT. ODZIEŻY SPORTOWEJ

W ramach pięcioletniej współpracy, począwszy od 1 lipca 2021 r., hummel połączy swoje słynne innowacje dot. odzieży oraz pasję do robienia rzeczy w sposób nietuzinkowy, aby pomóc klubowi robić postępy na boisku i poza nim. Przeczytaj więcej.

 

HUMMEL I NORWESKA FEDERACJA PIŁKI RĘCZNEJ PODPISUJĄ PRZEŁOMOWĄ UMOWĘ

Od 1 lipca 2020 do 31 grudnia 2026 hummel będzie oficjalnym partnerem i dostawcą technicznym Norweskiej Federacji Piłki Ręcznej (NHF) w ramach umowy obejmującej oficjalną odzież i akcesoria sportowe na i poza boisko, a także wyposażenie medyczne i żywicę. Przeczytaj więcej.

 

EVERTON ZAWIERA REKORDOWĄ UMOWĘ KLUBOWĄ Z HUMMEL

Everton Football Club zawarł rekordową umowę klubową dot. partnerstwa technicznego z kultową marką odzieży sportowej hummel. Przeczytaj więcej.

 

 

GRUPA ASTRALIS I HUMMEL ZAWIERAJĄ HISTORYCZNĄ UMOWĘ

hummel i Astralis Group - właściciel i zarządzający w trzech wiodących światowych markach: Origen in League of Legends, Future FC w FIFA oraz zespołu Counter-Strike Astralis, ogłosiły dziś kompleksową, nową umowę sponsorską, która docelowo obejmie te wszystkie trzy drużyny. Przeczytaj więcej.

 

HUMMEL NABYWA NEWLINE I HALO

Od stycznia 2020 hummel przejął działalność Performance Group Scandinavia A/S, w tym dwie uznane marki Newline i HALO. Przeczytaj więcej.

 

HUMMEL ZOSTAŁ WYBRANY NAJBARDZIEJ ZRÓWNOWAŻONĄ MARKĄ ODZIEŻOWĄ W DANII

W tych trudnych czasach z radością i dumą ogłaszamy, że hummel został zwycięzcą w duńskim konkursie SUSTAINABLE BRAND INDEX 2020. Czytaj więcej.

 

HUMMEL ZMIENIA NAGRODĘ DLA GRACZA MECZU

hummel i IHF zmienia tradycyjne trofeum „Gracz meczu” i daje graczowi bezpośrednią możliwość przekazania talentu i pasji do piłki ręcznej następnemu pokoleniu, poprzez ofiarowanie wyposażenia do piłki ręcznej hummel dzieciom, które nie mają łatwego dzieciństwa. Przeczytaj więcej.

 

HUMMEL X NIKLAS LANDIN

Kiedy jeden z najlepszych bramkarzy piłki ręcznej na świecie, Niklas Landin Jacobsen, przygotowuje się do nadchodzącego sezonu, ubiera się w odzież hummel od stóp do głów. Przeczytaj więcej.

 

FIGHTS THAT MATTER

hummel zwiększa swoje zaangażowanie w zmianę świata poprzez sport. Zobowiązuje się do przekazania 1% swoich obrotów online na kampanie FIGHTS THAT MATTER. Czytaj więcej.

 

HUMMEL ANULUJE SPONSORING AFF

hummel anuluje sponsoring i wzywa prezesa Afgańskiej Federacji Piłki Nożnej do natychmiastowej rezygnacji. Przeczytaj więcej.