Presse

 

NOWA KOSZULKA DLA KRAJOWEJ DRUŻYNY PIŁKARSKIEJ KOBIET

Reprezentacja Danii w piłce nożnej kobiet każdego dnia w roku toczy walkę o uznanie w sporcie, który wciąż jest zdominowany przez mężczyzn. Sponsor odzieży drużyny - hummel, wspiera ich walkę i dlatego z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet wyprodukował nową damską koszulkę meczową. Przeczytaj więcej.

 

LUKAS PODOLSKI, ZWYCIĘZCA PUCHARU ŚWIATA, PODPISUJE KONTRAKT Z HUMMEL

Od 1 stycznia 2022 r. niemiecka legenda futbolu Lukas Podolski dołączy do marki odzieży sportowej hummel jako nowy globalny ambasador piłki nożnej oraz marki. 36-letni zwycięzca Pucharu Świata podpisał pięcioletni kontrakt z „trzmielami”. Przeczytaj więcej

 

HUMMEL NABYWA DUŃSKĄ MARKĘ DZIECIĘCĄ

Od 1 stycznia 2022 duńska marka odzieży sportowej hummel przejmie markę odzieży dziecięcej Sometime Soon, która w ciągu zaledwie kilku lat stała się ważnym graczem na międzynarodowej scenie mody dziecięcej. Przeczytaj więcej.

 

HUMMEL x FC KÖLN

Na mocy wieloletniej umowy hummel stanie się producentem i dostawcą szytej na miarę odzieży sportowej, treningowej i podróżnej dla FC Köln przed sezonem 2022/23. Przeczytaj więcej.

 

SOUTHAMPTON FOOTBALL CLUB PODPISUJE PIĘCIOLETNI KONTRAKT Z HUMMEL DOT. ODZIEŻY SPORTOWEJ

W ramach pięcioletniej współpracy, począwszy od 1 lipca 2021 r., hummel połączy swoje słynne innowacje dot. odzieży oraz pasję do robienia rzeczy w sposób nietuzinkowy, aby pomóc klubowi robić postępy na boisku i poza nim. Przeczytaj więcej.

 

HUMMEL I NORWESKA FEDERACJA PIŁKI RĘCZNEJ PODPISUJĄ PRZEŁOMOWĄ UMOWĘ

Od 1 lipca 2020 do 31 grudnia 2026 hummel będzie oficjalnym partnerem i dostawcą technicznym Norweskiej Federacji Piłki Ręcznej (NHF) w ramach umowy obejmującej oficjalną odzież i akcesoria sportowe na i poza boisko, a także wyposażenie medyczne i żywicę. Przeczytaj więcej.

 

EVERTON ZAWIERA REKORDOWĄ UMOWĘ KLUBOWĄ Z HUMMEL

Everton Football Club zawarł rekordową umowę klubową dot. partnerstwa technicznego z kultową marką odzieży sportowej hummel. Przeczytaj więcej.

 

 

GRUPA ASTRALIS I HUMMEL ZAWIERAJĄ HISTORYCZNĄ UMOWĘ

hummel i Astralis Group - właściciel i zarządzający w trzech wiodących światowych markach: Origen in League of Legends, Future FC w FIFA oraz zespołu Counter-Strike Astralis, ogłosiły dziś kompleksową, nową umowę sponsorską, która docelowo obejmie te wszystkie trzy drużyny. Przeczytaj więcej.

 

HUMMEL NABYWA NEWLINE I HALO

Od stycznia 2020 hummel przejął działalność Performance Group Scandinavia A/S, w tym dwie uznane marki Newline i HALO. Przeczytaj więcej.

 

HUMMEL ZOSTAŁ WYBRANY NAJBARDZIEJ ZRÓWNOWAŻONĄ MARKĄ ODZIEŻOWĄ W DANII

W tych trudnych czasach z radością i dumą ogłaszamy, że hummel został zwycięzcą w duńskim konkursie SUSTAINABLE BRAND INDEX 2020. Czytaj więcej.

 

HUMMEL ZMIENIA NAGRODĘ DLA GRACZA MECZU

hummel i IHF zmienia tradycyjne trofeum „Gracz meczu” i daje graczowi bezpośrednią możliwość przekazania talentu i pasji do piłki ręcznej następnemu pokoleniu, poprzez ofiarowanie wyposażenia do piłki ręcznej hummel dzieciom, które nie mają łatwego dzieciństwa. Przeczytaj więcej.

 

HUMMEL X NIKLAS LANDIN

Kiedy jeden z najlepszych bramkarzy piłki ręcznej na świecie, Niklas Landin Jacobsen, przygotowuje się do nadchodzącego sezonu, ubiera się w odzież hummel od stóp do głów. Przeczytaj więcej.

 

FIGHTS THAT MATTER

hummel zwiększa swoje zaangażowanie w zmianę świata poprzez sport. Zobowiązuje się do przekazania 1% swoich obrotów online na kampanie FIGHTS THAT MATTER. Czytaj więcej.

 

HUMMEL ANULUJE SPONSORING AFF

hummel anuluje sponsoring i wzywa prezesa Afgańskiej Federacji Piłki Nożnej do natychmiastowej rezygnacji. Przeczytaj więcej.