NEWSLETTER HUMMEL - REGULAMIN

Subskrypcja newslettera hummel jest opcjonalna i bezpłatna. Można z niej zrezygnować w dowolnym momencie, klikając link na dole newslettera. Aby subskrybować newsletter, należy mieć ukończone 18 lat. Akceptacja niniejszych warunków jest jednoznaczna ze zgodą na przesyłanie przez hummel A/S (z siedzibą pod adresem Balticagade 20, 8000 Aarhus, Dania) wiadomości marketingowych dotyczących następujących artykułów i kampanii za pośrednictwem poczty elektronicznej i mediów społecznościowych:

•    Odzież, obuwie, torby, akcesoria oraz sprzęt i akcesoria sportowe marki hummel, a także inne artykuły, które w przyszłości mogą być sprzedawane przez hummel A/S.

•    Informacje o firmie oraz aktualności o nowych kolekcjach, ofertach, wyprzedażach, konkursach i innych akcjach marketingowych.


Akceptacja warunków jest także równoznaczna z wyrażeniem zgody na gromadzenie, rejestrowanie i przechowywanie przez hummel A/S podanych danych osobowych oraz na ich wykorzystywanie do wysyłania materiałów marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej i mediów społecznościowych. Dane osobowe będą traktowane jako poufne. 

Prosimy przeczytać naszą politykę prywatności tutaj. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie klikając link dotyczący rezygnacji z subskrypcji, który znajduje się na dole każdego newslettera lub wysyłając wiadomość mailową na adres bok@hummelsport.pl.

W dowolnym momencie można również skorzystać z prawa do zażądania informacji o tym, jakie dane dotyczące danej osoby są przetwarzane przez hummel, a także zawsze można zażądać skorygowania, zablokowania lub usunięcia niniejszych danych. Aby skontaktować się z hummel w związku z powyższym należy wysłać wiadomość mailową na adres bok@hummelsport.pl.