NEWSLETTER HUMMEL - REGULAMIN

Subskrybowanie biuletynów od hummel jest opcjonalne. Rejestrując się na otrzymywanie biuletynów od hummel, zapisujesz się również do programu lojalnościowego hummel, clubhummel. Możesz wypisać się w dowolnym momencie, korzystając z linku na dole biuletynu lub gdy jesteś zalogowany na swoim koncie clubhummel. Subskrypcja newslettera hummel jest opcjonalna i bezpłatna. Można z niej zrezygnować w dowolnym momencie, klikając link na dole newslettera. Musisz mieć co najmniej 18 lat, aby się zarejestrować. Akceptując warunki, wyrażasz również zgodę na to, że hummel A/S, Balticagade 20, 8000 Aarhus, Dania, może przesyłać ci marketing za pośrednictwem e-maili, SMS-ów i reklam w mediach społecznościowych oraz reklam na innych stronach internetowych. Te reklamy mogą pojawiać się na stronach innych niż hummel, w oparciu o twoje preferencje plików cookie i zachowanie. Mogą to obejmować Facebooka, Instagrama, Google, YouTube, Pinteresta, reklamy na stronach internetowych takich jak tv2.dk oraz na innych stronach, które odwiedzasz i udostępniają przestrzeń reklamową dla hummel. Podaję swoje dane kontaktowe, aby hummel mógł kierować i dostosowywać komunikację bezpośrednio do mnie w odniesieniu do następujących produktów i inicjatyw:

•    Odzież, obuwie, torby, akcesoria oraz sprzęt i akcesoria sportowe marki hummel, a także inne artykuły, które w przyszłości mogą być sprzedawane przez hummel A/S.

•    Informacje o firmie oraz aktualności o nowych kolekcjach, ofertach, wyprzedażach, konkursach i innych akcjach marketingowych.


Akceptacja warunków jest także równoznaczna z wyrażeniem zgody na gromadzenie, rejestrowanie i przechowywanie przez hummel A/S podanych danych osobowych oraz na ich wykorzystywanie do wysyłania materiałów marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej i mediów społecznościowych. Dane osobowe będą traktowane jako poufne. 

Prosimy przeczytać naszą politykę prywatności tutaj. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie klikając link dotyczący rezygnacji z subskrypcji, który znajduje się na dole każdego newslettera lub wysyłając wiadomość mailową na adres bok@hummelsport.pl.

W dowolnym momencie można również skorzystać z prawa do zażądania informacji o tym, jakie dane dotyczące danej osoby są przetwarzane przez hummel, a także zawsze można zażądać skorygowania, zablokowania lub usunięcia niniejszych danych. Aby skontaktować się z hummel w związku z powyższym należy wysłać wiadomość mailową na adres bok@hummelsport.pl.