Regulamin - clubhummel

 

Witamy w clubhummel („program lojalnościowy”), programie lojalnościowym hummel dla wszystkich kochających sport, zabawę i społeczność. Program lojalnościowy obsługiwany jest przez

 

hummel Cenozoic ApS (zwanego dalej hummel)
Numer Centralnego rejestru przedsiębiorstw (CVR): 43317032
Balticagade 20
8000 Aarhus C
onlinesupportdk@hummel.dk

 

 

Używając terminów „Państwo” lub „Państwa”, odnosimy się do Państwa jako osoby zgadzającej się na poniższy regulamin. Niniejszy regulamin obejmuje Państwa członkostwo w clubhummel, a dołączenie do programu lojalnościowego jest równoznaczne ze zgodą na przyjęcie tego regulaminu.  Rejestrując się w programie lojalnościowym, wyrażają Państwo również zgodę na przyjęcie zobowiązań naszego standardowego cyfrowego regulaminu sprzedaży.

Prosimy uważnie zapoznać się z tym regulaminem.

 

 

 

1. WARUNKI CZŁONKOSTWA

Aby dołączyć do programu lojalnościowego clubhummel, należy mieć ukończone 16 lat i posiadać status prawny rezydenta Austrii, Czech, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Francji, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Polski, Niemiec, Hiszpanii lub Danii. W przypadku ukończonych 16, lecz nie 18 lat, przed rejestracją w clubhummel należy również otrzymać zgodę rodzica lub opiekuna. Rodzic lub opiekun powinien zapoznać się z poniższym regulaminem i go zaakceptować. Rejestracja w clubhummel jest równoznaczna z akceptacją warunków członkostwa.

Szczegółowy opis procesu rejestracji w programie, korzyści z członkostwa i instrukcje jak je wykorzystać można znaleźć na tej stronie.

 

 

 

2. REJESTRACJA

W przypadku spełnienia powyższych kryteriów programu, mogą Państwo zarejestrować się w clubhummel poniżej na obecnej stronie lub wypełnić cyfrową formę rejestracyjną w sklepie stacjonarnym hummel®. W celu dołączenia do klubu, nie jest konieczny zakup produktów. Na jedną osobę dozwolone jest jedno konto. Rejestrując się w programie lojalnościowym, zgadzają się Państwo podać i zachować rzetelne, właściwe, aktualne i pełne informacje osobowe w miejscach, w których wymaga tego forma rejestracyjna. Rejestrując się w klubie klienta, jednocześnie wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o ekskluzywnych ofertach, inspirujących wiadomościach i spersonalizowanych rekomendacjach od firmy hummel za pośrednictwem e-maili i reklam. Dlatego konieczne jest podanie danych kontaktowych, aby hummel mógł dostosowywać komunikację bezpośrednio do Ciebie. Wyrażasz zgodę na następujące:

 

 • Zapis do newslettera
  Chcę otrzymywać informacje o ekskluzywnych ofertach, inspirujących wiadomościach i osobistych rekomendacjach od marki hummel poprzez e-maile, SMS-y i reklamy. Udostępniam więc moje dane kontaktowe, aby hummel mogło kierować i dostosowywać wiadomości bezpośrednio do mnie. Więcej informacji o naszych warunkach korzystania z biuletynów znajdziesz tutaj.
 • Profilowanie na podstawie historii wyszukiwań i zakupów w celu marketingu podobnych produktów za pośrednictwem klubu klienta
  Chcę, aby hummel na podstawie mojej historii wyszukiwań i zakupów mogło kierować podobne produkty do marketingu poprzez klub klienta. Udostępniam więc moje dane kontaktowe, aby hummel mogło kierować i dostosowywać wiadomości bezpośrednio do mnie.
 • Profilowanie na podstawie historii wyszukiwań i zakupów w celu marketingu podobnych produktów za pośrednictwem mediów społecznościowych
  Chcę, aby hummel na podstawie mojej historii wyszukiwań i zakupów mogło kierować podobne produkty do marketingu poprzez media społecznościowe. Udostępniam więc moje dane kontaktowe, aby hummel mogło kierować i dostosowywać wiadomości bezpośrednio do mnie.
 • Przetwarzanie historii przeglądarki, w tym pikseli, w celu marketingu podobnych produktów za pośrednictwem mediów społecznościowych, itp.
  Chcę, aby hummel mogło wykorzystywać moją historię przeglądarki, w tym piksele, do marketingu podobnych produktów za pośrednictwem mediów społecznościowych, itp. Udostępniam więc moje dane kontaktowe, aby hummel mogło kierować i dostosowywać wiadomości bezpośrednio do mnie.
 • Reklama na innych stronach internetowych
  Chcę otrzymywać informacje o ekskluzywnych ofertach, inspirujących wiadomościach i osobistych rekomendacjach od marki hummel poprzez reklamę na innych stronach internetowych. Reklamy te mogą pojawiać się na stronach innych niż hummel, na podstawie moich preferencji dotyczących plików cookie i zachowań. Mogą to być na przykład reklamy na Facebooku, Instagramie, Google, YouTube, Pinterest, a także na stronach takich jak tv2.dk i innych odwiedzanych przeze mnie, które udostępniają miejsce na reklamy dla marki hummel. Możesz znaleźć je na liście tutaj. Udostępniam więc moje dane kontaktowe, aby hummel mogło kierować i dostosowywać wiadomości bezpośrednio do mnie.

 

3. KORZYŚCI CZŁONKOSTWA

Po rejestracji w clubhummel, natychmiastowo otrzymają Państwo dostęp do licznych, wyłącznych dla członków korzyści. W niektórych przypadkach możemy zmienić, usunąć lub dodać niektóre korzyści z lub bez wcześniejszego powiadomienia. Dodatkowo, aktualne korzyści członkostwa wiążą się z poniższym:

 

 

3.1. RABAT NA ZAPISANIE SIĘ

Po dołączeniu do klubu klienta otrzymasz 15% rabatu na swoje pierwsze zakupy. Rabat jest wykorzystywany za pomocą kodu rabatowego, który zostanie wysłany na podany przez Ciebie adres e-mail. Kod rabatowy można wykorzystać na produkty w pełnej cenie i ma ograniczony okres ważności. Mogą obowiązywać pewne wyjątki produktowe dla kodu rabatowego (na przykład rabat nie może być użyty na koszulki klubowe). Zostaniesz poinformowany o dodatkowych ograniczeniach i warunkach, gdy otrzymasz e-mail powitalny.

 

3.2. SYSTEM PUNKTÓW

3.2.1. Zdobywanie punktów
Członkowie clubhummel na bieżąco otrzymują punkty za różne liczne aktywności. Punkty otrzymać można:

 • po dokonaniu zakupu w sklepie internetowym,
 • podczas korzystania z naszego świata re.hummel i wysłania do nas swoich używanych artykułów hummel,
 • po wypełnieniu ankiety badającej satysfakcję z programu lojalnościowego oraz obsługi klienta,
 • w dniu urodzin.
   

3.2.2. Wartość punktów
Przyznane punkty różnią się zależnie od wykonanej aktywności.
Przy zakupie produktu, przyznawane jest 15% wartości produktu w postaci punktów. Na przykład, przy zakupie produktu za 500 PLN, otrzymają Państwo 75 punktów na swoim koncie członkowskim. Otrzymane punkty zawsze odzwierciedlają aktualną cenę produktu. Jeśli zakupiony produkt jest przeceniony, przyznane punkty będą obliczone według obniżonej ceny produktu.

Punkty konwertowane są na wartość w PLN w celu umożliwienia wykorzystania ich jako (częściową) płatność za przyszłe zamówienia. Pieniężna wartość punktów odpowiada 10%. Tzn. 75 punktów to 7,5 PLN do wykorzystania na zakupy. Prosimy spojrzeć na zarys punktowy poniżej.

 

Cena produktów

Przyznane punkty

Wartość punktów

500 PLN

75 punktów

7,5 PLN


 

Ilość otrzymanych punktów w przypadku pozostałych aktywności zostanie wyraźnie zadeklarowana przy rozpoczęciu aktywności.


UWAGA! W przypadku zwrotu produktu, punkty przyznane podczas jego zakupu zostaną usunięte z Państwa konta. Punkty zostaną automatycznie usunięte z konta w momencie, gdy otrzymamy i zarejestrujemy zwrócony produkt. W przypadku (częściowej) płatności za zwrócony produkt punktami z konta clubhummel, punkty te zostaną ponownie dodane do Państwa konta jak tylko zwrócony produkt zostanie zarejestrowany w naszym systemie.
 

3.2.3. Używanie punktów
Otrzymane punkty mogą zostać wykorzystane natychmiastowo od momentu zarejestrowania ich na członkowskim koncie. Wobec tego, minimalny limit czasowy od kiedy punkty mogą zostać zrealizowane jako (częściowa) płatność nie jest określony.
Moment, w którym punkty zostaną zarejestrowane na koncie zależy od wykonanej aktywności. Na przykład, punkty zostaną zarejestrowane natychmiastowo po otrzymaniu potwierdzenia doręczenia zamówienia lub w momencie otrzymania przez nas Pańskich użytych produktów wysłanych do nas za pomocą naszego recyklingowego świata re.hummel. Moment zarejestrowania punktów na koncie jest wyraźnie określony dla każdej aktywności.
Punkty zostają przekonwertowane na wartość w PLN i mogą zostać wykorzystane do płatności za kolejne zamówienie. W celu wykorzystania punktów jako (częściową) płatność za zamówienie, należy zaznaczyć opcję zapłaty punktami podczas dokonywania płatności. Planujemy również wprowadzić dla Państwa możliwość przekazania Państwa wartości punktowej na cele charytatywne.
Państwa otrzymane punkty muszą zostać użyte w ciągu roku od rejestracji w programie lojalnościowym. W każdej chwili mają Państwo wgląd na datę ważności swoich punktów - na profilu użytkownika, podczas dokonywania płatności za zamówienie i w innych miejscach w świecie clubhummel.
 

3.2.4. Promocje i inne
Co jakiś czas będziemy organizować różne promocje, które umożliwią Państwu otrzymanie większej ilości punktów. Godziny i daty oraz regulaminy promocji zostaną Państwu zakomunikowane.
 

 

3.3. PRODUKTY WYŁĄCZNE DLA CZŁONKÓW
Będą Państwo mieli dostęp do zakupu artykułów dostępnych wyłącznie dla członków clubhummel. Artykuły te będą wyraźnie oznaczone jako ”tylko członkowie”. Artykuły będą dostępne do wyczerpania zapasów.

 

 

3.4. OFERTY I ZNIŻKI WYŁĄCZNE DLA CZŁONKÓW
Jako członkowie clubhummel, otrzymują Państwo dostęp do ofert i zniżek przeznaczonych wyłącznie dla członków programu lojalnościowego. Okres trwania ofert może się różnić, a oferta lub promocja może podlegać pewnym ograniczeniom. O powyższych zostaną Państwo poinformowani w momencie rozpoczęcia oferty/promocji. Oferty podlegać będą również naszemu standardowemu regulaminowi. Jeśli oferta jest w formie kodu lub kuponu zniżkowego, jest ona jednorazowego użytku. Kody zniżkowe mają określony czas ważności i maksymalną wartość zniżki, o czym zostaną Państwo poinformowani w momencie otrzymania kodu zniżkowego. Możliwość wykorzystania kodu do zakupu niektórych produktów może być ograniczona. Kody zniżkowe nie mogą łączyć się z innymi promocjami lub zniżkami.

 

 

3.5. WYSYŁKA I ZWROTY
Członkom clubhummel zawsze przysługuje bezpłatna wysyłka standardowa, niezależnie od wartości i wielkości zamówienia. Oprócz tego mają Państwo 100 dni na zwrot wszystkich zamówień.

 

 

3.6. WCZEŚNIEJSZY DOSTĘP
Członkowie clubhummel mają wcześniejszy dostęp do wyprzedaży, a w niektórych przypadkach również do nowych artykułów. Okres trwania wcześniejszego dostępu może różnić się zależnie od artykułu. Sprzedaż artykułów będzie podlegać również naszemu standardowemu regulaminowi sprzedaży.

 

 

3.7. DOSTĘP DO RE.HUMMEL
Członkowie clubhummel otrzymują dostęp do re.hummel - świata recyklingu hummel. re.hummel umożliwia zdobywanie punktów w zamian za wysłanie nam swoich użytych ubrań hummel, abyśmy mogli je ponownie wykorzystać - w formie odsprzedaży lub używając starych materiałów do nowych projektów.

 

 

 

4. UŻYWANIE KONTA

Ciąży na Państwu wyłączna odpowiedzialność chronienia swojego hasła i konta członkowskiego. Są Państwo również w pełni odpowiedzialni za wszelkie aktywności wynikające z użytkowania Państwa konta i hasła. Program lojalnościowy przeznaczony jest wyłącznie do użytku indywidualnego i wobec tego dzielenie członkostwa i/lub hasła clubhummel z osobami trzecimi jest niedozwolone. W przypadku nieupoważnionego użycia Państwa hasła lub konta lub w każdym innym przypadku naruszenia bezpieczeństwa, należy niezwłocznie poinformować obsługę klienta hummel.

Zgadzają się Państwo na całkowity brak możliwości:

 • udzielenia dostępu do, użytku, reprodukcji, modyfikacji, pobrania, sprzedaży, transferu, opublikowania lub w inny sposób udostępnienia Państwa członkostwa clubhummel w celach komercyjnych.
 • podjęcia działań lub środków, które mogłyby uszkodzić, zakłócić lub w inny sposób ingerować w operowanie programu lojalnościowego.
 • niewłaściwego użytku członkostwa w programie lojalnościowym lub wykorzystania go w celach niezgodnych z prawem lub nieautoryzowanych (między innymi przesyłanie wirusów komputerowych przez konto lub używanie konta w sposób dyskryminacyjny, obraźliwy, obelżywy, złośliwy, oszczerczy lub naruszający prawa innych).
 • przesyłania, sprzedaży lub handlu (lub prób przesyłania, sprzedaży lub handlu) swoich korzyści, punktów lub ofert wyłącznych dla członków programu.

 

 

5. ANULOWANIE I ZMIANY

5.1. ANULOWANIE
W każdej chwili mogą Państwo anulować swoją subskrypcję clubhummel na swoim profilu lub kontaktując się z naszą obsługą klienta. Subskrypcję można anulować poprzez usunięcie swojego konta clubhummel: Należy wybrać „Profil”, „Ustawienia” i „Usuń profil”. Należy pamiętać, że po anulowaniu subskrypcji, logowanie podczas robienia zakupów na www.hummel.pl nie będzie możliwe. Usunięcie członkostwa skutkować będzie utratą wszelkich punktów pozostałych na dostępnym saldzie.

 

 

5.2. ZMIANY
hummel zastrzega prawo do i może w każdej chwili na podstawie własnej decyzji i bez jakiegokolwiek zawiadomienia użyć, zinterpretować, cofnąć, zmienić, ograniczyć, anulować lub skorygować clubhummel i/lub jego regulamin, zasady, przepisy lub korzyści. Takie zmiany nastąpią 14 dni od dnia, w którym zostali Państwo o nich poinformowani powiadomieniem online lub pocztą elektroniczną (lub kombinacją obu). W przypadku braku zgody na akceptację wprowadzonych zmian, mogą Państwo w każdej chwili usunąć swoje członkostwo.

hummel zastrzega również prawo do wprowadzenia drobnych zmian w programie lojalnościowym i jego regulaminie bez powiadomienia, jeśli zmiany te nie mają znaczącego negatywnego wpływu na członkostwo. Prosimy upewnić się, że są Państwo na bieżąco z naszym regulaminem. Aktualna wersja regulaminu dostępna jest zawsze na hummel.pl.

 

 

5.3. NARUSZENIE ZASAD
Wszelkie naruszenie zasad clubhummel, potwierdzone lub domniemane niewłaściwe użycie, złamanie regulaminu, brak aktywności na profilu przez okres jednego roku, podanie fałszywych danych lub jakiekolwiek działania wbrew zainteresowaniom hummel mogą spowodować wykluczenie z i/lub mieć wpływ na Państwa prawo do zachowania członkostwa w clubhummel. W przypadku unieważnienia członkostwa clubhummel, wszystkie punkty zebrane na koncie automatycznie stracą ważność.

 

 

6. KONTAKT Z NAMI

W przypadku pytań odnośnie niniejszego regulaminu lub programu lojalnościowego clubhummel prosimy o kontakt poprzez formę kontaktową tutaj.

 

 

7. ZOSTAŃ CZŁONKIEM

Dołącz do clubhummel tutaj.