GRUPA ASTRALIS I HUMMEL ZAWIERAJĄ HISTORYCZNĄ UMOWĘ

hummel i Astralis Group - właściciel i zarządzający w trzech wiodących światowych markach: Origen in League of Legends, Future FC w FIFA oraz zespołu Counter-Strike Astralis, ogłosiły dziś kompleksową, nową umowę sponsorską, która docelowo obejmie te wszystkie trzy drużyny.

hummel i Astralis Group - właściciel i zarządzający w trzech wiodących światowych markach: Origen in League of Legends, Future FC w FIFA oraz zespołu Counter-Strike Astralis, ogłosiły dziś kompleksową, nową umowę sponsorską, która docelowo obejmie te wszystkie trzy drużyny.

To pierwszy raz, kiedy hummel zawiera umowę sponsorską na taką skalę dotyczącą e-sportu, a dla Astralis Group umowa tej wielkości jest pierwszą tego rodzaju.

Jakob Lund Kristensen, dyrektor operacyjny i współzałożyciel Astralis Group:

„Umowa, którą przedstawiamy i która zostanie w pełni wprowadzona w życie w sezonie jesiennym naprawdę czyni hummel pierwszym partnerem handlowym na poziomie grupy w ramach Grupy Astralis. Ostatecznie oznacza to, że hummel będzie partnerem odzieżowym dla wszystkich naszych zespołów, a rozwój projektów już się rozpoczął w obu organizacjach. Od jakiegoś czasu pracowaliśmy nad znalezieniem idealnego partnera dla wszystkich zespołów. hummel był właściwie pierwszą marką, którą braliśmy pod uwagę, gdy pojawiła się możliwość przystąpienia do sponsoringu grupowego. Pod wieloma względami mamy podobne wizje i lubimy pokonywać ograniczenia.”

„Jednocześnie hummel ma swoją historię i dziedzictwo w dziedzinie odzieży sportowej, co idealnie pasuje do naszych ambicji, by jeszcze bardziej sprofesjonalizować e-sporty. Wszystkie marki naszych zespołów znacznie się rozwinęły w ostatnich latach i zyskały na popularności, umocniły się również jako biznes, zarówno w Danii, jak i na całym świecie, od czasu rozpoczęcia naszego pierwszego sponsoringu odzieżowego. Kiedy zawieramy nową umowę, która po raz pierwszy obejmuje wszystkie nasze zespoły, fakt, że ma ona znacznie większy wymiar niż cokolwiek, co widzieliśmy do tej pory prawdopodobnie nie jest zaskakujący” - komentuje Jakob Lund Kristensen.

„Do tego czasu będziemy kontynuować współpracę z Jack & Jones, który był dla nas kluczowym partnerem i który przyczynił się do wprowadzenia e-sportu i sprzętu do e-sportu w XXI wiek. Jesteśmy bardzo dumni z tego, co razem osiągnęliśmy i nie możemy się doczekać kontynuacji tego rozwoju z hummel.”

Allan Vad Nielsen, dyrektor generalny hummel:

„Jesteśmy dumni, że wkraczamy w świat e-sportu we współpracy z Astralis Group, który jest prawdziwym pionierem w branży i charakteryzuje się innowacjami, ciągłą ewolucją oraz profesjonalizmem. Globalny rozwój artykułów merchandisingowych e-sport to wielka szansa, a hummel wraz z trzema najlepszymi markami będzie idealnie pasować do naszego DNA.

Wszystkie zespoły z portfolio Astralis Group należą do najlepszych na świecie z ogromną bazą fanów i publicznością. To globalne partnerstwo o znacznym potencjale dalszej ekspansji. Przede wszystkim wprowadzi ono hummel na nowe rynki z nowymi konsumentami. Z niecierpliwością czekamy na prezentację naszych projektów, łączących wydajność i styl, fanom na całym świecie.”

Umowa partnerska wchodzi w życie natychmiast, a nowe artykuły zarówno dla Origen, jak i Future FC zostaną wprowadzone na rynek w nadchodzących miesiącach. Kulminacją będzie wprowadzenie nowego kompletu Astralis jesienią 2020 roku. Umowa obejmuje całą oficjalną odzież gamingową i sportową dla Astralis, Origen i Future FC. Obie strony zobowiązały się nie ujawniać żadnych dalszych informacji na temat warunków Partnerstwa.

O Astralis Group

Astralis Group to notowana na giełdzie firma zajmująca się mediami e-sportowymi, która jest właścicielem i operatorem trzech wiodących na świecie marek zespołów, w tym wszystkich dot. ich praw medialnych i handlowych: Origen (League of Legends), Future FC (FIFA) i Astralis (Counter-Strike). Astralis jest notowany na Nasdaq First North Growth Market w ramach ASTGRP.