SOUTHAMPTON FOOTBALL CLUB PODPISUJE PIĘCIOLETNI KONTRAKT Z HUMMEL DOT. ODZIEŻY SPORTOWEJ

Southampton Football Club ma przyjemność ogłosić, że nawiązał współpracę z kultową marką odzieży sportowej - hummel.

W ramach pięcioletniej współpracy, począwszy od 1 lipca 2021 r., hummel połączy swoje słynne innowacje dot. odzieży oraz pasję do robienia rzeczy w sposób nietuzinkowy, aby pomóc klubowi robić postępy na boisku i poza nim.

Legendarna duńska marka ma dumną historię sportową i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek sportów zespołowych na świecie, a jednocześnie naprawdę koncentruje się na torowaniu drogi do lepszego jutra przez wprowadzanie pozytywnych zmian poprzez sport - ta wizja idealnie pasuje do misji klubu polegającej na przekształcaniu potencjału w doskonałość na boisku i poza nim.

Wybranie hummel jest następstwem szeroko zakrojonych poszukiwań nowego partnera, który podziela wartości klubu i chęć przekraczania granic. W ramach partnerstwa klub ponownie zjednoczy się z marką, która jest już znana wielu kibicom ponieważ ich słynne szewrony i znaki towarowe w kształcie trzmieli pojawiły się na kilku kultowych klasycznych strojach Southampton w latach 1987-1991, w tym na projekcie wprowadzonym w sezonie 87/88, który był oparty na koszulkach Danii z Mistrzostw Świata 1986.

Jako oficjalny partner techniczny klubu, hummel zaprojektuje i opracuje odzież meczową, treningową i podróżną dla drużyny mężczyzn, kobiet i akademii, a także kompleksową ofertę detaliczną.

Allan Vad Nielsen, dyrektor generalny hummel, powiedział:

„Po 30 latach przerwy jesteśmy niezwykle dumni i zaszczyceni faktem, że możemy ponownie zostać oficjalnym partnerem Southampton FC.

Piłka nożna jest zakorzeniona w DNA naszej marki w hummel, a współpraca z Southampton to kolejny ogromny krok w realizacji naszych ambitnych planów rozwoju i ekspansji międzynarodowej.

Southampton nieustannie udowadnia, że ma pionierskie i innowacyjne podejście do gry, a wraz z silnymi wartościami i historią idealnie pasuje do hummel. Wyznajemy takie same wartości, jeśli chodzi o przekształcanie potencjału w doskonałość na boisku i poza nim. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z klubem nad przyszłymi kolekcjami artykułów i ożywieniem fanów”.

Dyrektor handlowy Southampton Football Club, David Thomas, powiedział:

„Od pierwszego spotkania z zespołem hummel było oczywiste, że istnieje między nami wspaniałe połączenie, nie tylko ze względu na naszą historię, ale także ze względu na potencjał tego, co możemy razem osiągnąć w przyszłości.

 Podstawowa misja hummel - chęci zmiany świata poprzez sport, doskonale pasuje do naszego innowacyjnego podejścia do tego, jak zachowujemy się na boisku i poza nim. 

Mamy nadzieję, że te wspólne wartości wykreują wyjątkowe partnerstwo, które nie tylko stworzy świetną odzież dla naszych graczy i fanów, ale także na nowo zdefiniuje pozytywny wpływ, jaki mogą osiągnąć razem dwie organizacje o podobnych poglądach”.

Klub może również potwierdzić, że wspólnie z Under Armour postanowił zakończyć dotychczasową współpracę z końcem sezonu 2020/21, po zmianie strategii marketingowej Under Armour.

Under Armour i Southampton FC doceniają związek trwający przez ostatnie cztery lata i nadal będą świętować wspólne osiągnięcia na boisku i poza nim. Klub dziękuje Under Armour za wspaniałe partnerstwo i życzy im dalszych sukcesów w przyszłych przedsięwzięciach.