hummel x Niklas Landin

Kiedy jeden z najlepszych bramkarzy piłki ręcznej na świecie, Niklas Landin Jacobsen, przygotowuje się do nadchodzącego sezonu, ubiera się w odzież hummel od stóp do głów.

hummel jest nie tylko oficjalnym dostawcą odzieży niemieckiego klubu THW Kiel, w którym Niklas Landin jest ważna postacią. hummel podpisał również umowę sponsorską z Landin.

Oznacza to, że 30-letni bramkarz zostanie ambasadorem hummel i od lata 2019 roku będzie grał w butach marki hummel - zarówno dla swojego klubu, jak i reprezentacji.

„Jest nam niezmiernie miło powitać Niklasa w hummel. Naszą ambicją jest bycie preferowaną marką piłki ręcznej i jesteśmy dumni, że tak ważna postać dołączy do nas w naszej dalszej podróży. Z niecierpliwością czekamy na ekscytującą współpracę z najlepszym bramkarzem świata”- mówi menedżer ds. Sponsoringu w hummel, Lars Westergaard.

W przyszłości Niklas Landin i hummel będą ściśle działać przy opracowywaniu najwyższej jakości butów do piłki ręcznej - ze szczególnym uwzględnieniem butów dla bramkarzy piłki ręcznej. W związku z triumfem na Mistrzostwach Świata IHF u siebie w Danii w styczniu 2019 roku Landin został uznany za najlepszego bramkarza turnieju.

„Jako Duńczyk automatycznie czuję więź z hummel, jest to również marka, która towarzyszyła mi przez całą moją karierę, więc jestem dumny, że mam teraz okazję stać się częścią rodziny hummel. Nie mogę się doczekać pokazania szewronów hummel na boiskach do piłki ręcznej na całym świecie” - mówi Niklas Landin.

Chęć firmy hummel do stania się ulubioną marką graczy w piłkę ręczną jest podkreślona przez szerokie portfolio sponsorów. Największe na świecie kluby piłki ręcznej, takie jak RK Vardar, Veszprem KC, Vive Kielce, Füchse Berlin, THW Kiel i inne, są częścią rodziny hummel. Podobnie jak Międzynarodowa Federacja Piłki Ręcznej, IHF, która od niedawna także preferuje hummel. Ponadto istnieje szereg sponsoringów indywidualnych, w przypadku których Niklas Landin jest ostatnim nabytkiem.