Company Karma

SKŁADAMY HOŁD TYM, KTÓRZY STOJĄ W CIENIU

Oddajmy szczególny hołd tym, którzy stoją z tyłu. Tym, którzy są z nami w dobrych i złych chwilach. Trenerzy; dziewczyny; chłopaki; koledzy z drużyny; osoby, które są wzorcami do naśladowania oraz rodzice. Trudno pokonać ten dystans bez pomocy dobrych ludzi. Dlatego hummel celebruje MOST VALUABLE PEOPLE. 

Annah Ritah

Annah Ritah to duńska biegaczka elitarna, której nie jest obca walka w trudnych czasach. Niezależnie od tego, czy chodzi o ostatnią milę, czy o znalezienie się w świecie, w którym słownictwo opisujące to, kim jesteś, nawet nie istniało. 

Tina Engberg

Tożsamość. Ciężko ją określić – wszystko jedno kim jesteś. I zmienia się przez całe życie – w wielu przypadkach z powodu ludzi, których spotykamy podczas naszej podróży. W przypadku Tiny, alias Trykkertøsen, jej Most Valuable People pomogła jej spojrzeć na tożsamość i bycie człowiekiem w całkowicie inny sposób.

JON-LEE OLSEN

Konieczność ukrywania tego, kim naprawdę jesteś, sprawia, że cierpisz. Ale dzięki wsparciu rodziny – swoich Most Valuable People – Jon Lee-Olsen ujawnił swoją orientację, jako jeden z niewielu zawodowych hokeistów. Ujawnił się jako queer.