Amnesty x hummel

amnesty x hummel
amnesty x hummel

Amnesty x hummel

Prawa człowieka milionów ludzi na świecie nadal są naruszane każdego dnia. Nie mogą oni powiedzieć, co myślą; zakochać się w osobie, której pragną; nie mogą też uprawiać sportu, który kochają. Dla nas sport to nie tylko wygrywanie za wszelką cenę. To prawo człowieka. Wierzymy w siłę sportu. To nas łączy i sprawia, że skupiamy się na tym, co mamy ze sobą wspólnego, a nie na tym, co nas dzieli.

Dlatego też zdecydowaliśmy się wystąpić w obronie sprawiedliwości i równości, podpisując dwuletnią umowę partnerską z Amnesty International Denmark. Celem partnerstwa jest podniesienie świadomości na temat praw człowieka: hummel i Amnesty zjednoczą się w różnych projektach, których ogólnym celem jest zebranie pieniędzy na pracę renomowanej organizacji pozarządowej na rzecz lepszego świata.

Aby podkreślić nowe partnerstwo zaprojektowaliśmy ekskluzywną kolekcję lifestyle. Kolorami przewodnimi są czarna i żółta barwa Amnesty, a logo jest kombinacją kultowego trzmiela hummel i dobrze znanego drutu kolczastego Amnesty. Wszystkie dochody ze sprzedaży kolekcji zostaną przekazane bezpośrednio Amnesty na działania na rzecz sprawiedliwego świata.