Share The Game

RELEASE POWER

Raz za razem – jak powtarzanie się niekończących cyklów w przyrodzie – upadamy i znów się podnosimy. Poświęcamy te dodatkowe godziny, które ostatecznie oddzielają nas od codzienności. To przenosi nas w niecodzienność.


Podobnie jak w przypadku przyrody, powtarzanie jest w naszym DNA. W decydujących momentach powtarzanie daje nam dodatkową moc potrzebną do odniesienia sukcesu. Jako jednostka. Jako zespół. I tak jak natura uwalnia swoją moc podczas burzy – uwolnij swoją moc na boisku.

GG12 SILHOUETTES

ALGIZ

ALGIZ GG12 oferuje niezrównany wzrost energii i wysoką wydajność detali, jak żadne inne obuwie. Te buty halowe wykonane zostały z siatki pochodzącej w 100% z PET z recyklingu, zamszu pochodzącego w 100% z PET z recyklingu i mają sznurowadła w 100% z recyklingu. Posiadają amortyzację z pianki Pebax® Rnew®, częściowo pochodzącej z biosurowców, a także poszerzone krawędzie zewnętrzne, aby zapewnić wysokie wsparcie podczas treningów i meczów. Unikalna membrana techniczna oferuje dodatkową elastyczność i wsparcie, a półprzezroczysta podeszwa z teksturowanych materiału zapewnia doskonałą przyczepność na boisku.


TEIWAZ

Sportowe obuwie techniczne TEIWAZ GG12, zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci wsparcie podczas treningu i na boisku. Posiada wewnętrzne wzmocnienie obcasa, podeszwę zapewniającą zaawansowaną i wielokierunkową przyczepność do podłoża oraz cholewkę z siateczki w 100% z PET z recyklingu, która poprawia przepływ powietrza.

TEIWAZ jest mistrzem funkcjonalności i wydajności dzięki podeszwie wykonanej z pianki Pebax Rnew®, częściowo pochodzącej z biosurowców. Pianka jest w stanie uginać się pod ciężarem gracza, zanim wypchnie całą energię z powrotem, oferując ekstremalne odbicie i elastyczność. 


URUZ

Bądź ciągle w ruchu z URUZ. Techniczne obuwie stworzone w 100% z pochodzącej z recyklingu siateczki i wyposażone we wkładkę Ortholite® z recyklingu, zapewni ochronę podczas treningu i na boisku. Podeszwa z wielokierunkową przyczepnością utrzyma Cię w miejscu, a amortyzowana podeszwa środkowa, membrana techniczna i wzmocniony obcas zapewnią wsparcie, którego potrzebujesz, gdy dajesz z siebie wszystko.

null
null