Company Karma

hummel is new sponsor of immigrant soccer team in New York

Hummel jest dumny ze sponsorowania zespołu piłkarskiego z Nowego Jorku Rooklyn międzynarodowe stowarzyszenie piłki nożnej i aktywnego uczestnictwa w walce o różnorodność i społeczność.

Ameryka zawsze była kolorową mozaiką etniczności. Niestety w dzisiejszych czasach niektórzy ludzie wydają się być bardziej skoncentrowani na budowaniu murów zamiast więzi i ludzkich powiązań. Dla imigrantów i ich dzieci podział jest bardziej namacalny niż kiedykolwiek, a społeczności imigranckie walczą o to, by rozwinąć własne głosy.

W Nowym Jorku mała grupa ludzi postanowiła ominąć bariery językowe, etniczne, religijne i polityczne poprzez sport.

„Międzynarodowy Związek Piłki Nożnej Rooklyn”, RIFA, jest drużyną piłkarską w Nowym Jorku, której celem jest pomoc młodym imigrantom, osobom ubiegającym się o azyl i uchodźcom w integracji ze społeczeństwem oraz ustanowieniu sieci społecznej poprzez piłkę nożną i mentoring. RIFA koncentruje się na zapewnieniu pozytywnego, bezpiecznego i wspierającego środowiska dla młodych imigrantów.

null
null

NOWE ZESTAWY ZESPOŁOWE

Nowojorski projektant mody Willy Chavarria zaprojektował nowy zestaw zespołu o numerze 5683 - reprezentującym L-O-V-E w cyfrowej klawiaturze. Liczba ta odzwierciedla hummel, wspólne wysiłki Willy'ego Chavarrii i RIFA na rzecz stworzenia i podzielenia się bardziej obejmującym i tolerancyjnym tonem w obecnej debacie na temat globalnej imigracji.

change the world through sport

„W hummel mocno wierzymy w siłę sportu jako unifikatora, który zbliża ludzi do różnych narodowości, religii, kultury i politycznych punktów widzenia. Imigranci nie są zagrożeniem. Podział jest. I nie powinniśmy pozwolić sobie na przekonanie jakiejkolwiek strony politycznej, by namalować naszego sąsiada jako wroga” 

- Ulrik Juul, PR, Karma og Communications Manager hos hummel.