„Jako firma wierzymy w odpowiedzialne działanie. Dla hummel Company Karma oznacza, że ​​dostajesz to, co dajesz. Zależy nam na prowadzeniu biznesu, jednocześnie czyniąc więcej dobra na świecie. To nasza misja.

Poprzez ludzi, planetę i cel staramy się rozwijać i działać w sposób bardziej zrównoważony, mając na celu wprowadzanie zmian i torowanie drogi do lepszego jutra. Dla naszej planety, jak również dla naszych ludzi.”


- Allan Vad Nielsen, dyrektor generalny hummel.

Czym jest COMPANY KARMA?


Od ponad 20 lat skupiamy nasze działania na dążeniu do zrównoważonego rozwoju. Poprzez nasze projekty CELOWE chcemy wywrzeć prawdziwy wpływ, inicjując zmiany i wspierając innych, aby robili to samo. Rzucamy wyzwanie konwenansom. Walczymy o umocnienie i inkluzywność, celebrując grę. Zmieniając perspektywy. Jesteśmy znani z tego, że jesteśmy nieco zuchwali, wykraczamy poza granice i zapewniamy pole gry potrzebne do tworzenia zrozumienia, szacunku i jedności. 

Pragniemy pracować z taką samą pasją zarówno na rzecz PLANETY, zmniejszając nasz ślad, jak i z naszymi LUDŹMI, upewniając się, że wszyscy pracujący dla lub w hummel® są traktowani z szacunkiem. Ostatecznie nasza Strategia Company Karma i nasza zasada 3P (people, planet, purpose) to długoterminowe zobowiązanie na rzecz czynienia dobra.Let's Play For Change.