„Jako firma wierzymy w odpowiedzialne działanie. Dla hummel® Company Karma oznacza, że ​​dostajesz to, co dajesz. Zależy nam na prowadzeniu biznesu, jednocześnie czyniąc więcej dobra na świecie. To nasza misja.

Poprzez ludzi, planetę i cel staramy się rozwijać i działać w sposób zrównoważony, mając na celu wprowadzanie zmian i torowanie drogi do lepszego jutra. Dla naszej planety, jak również dla naszych ludzi.”


- Allan Vad Nielsen, dyrektor generalny hummel®.

Czym jest COMPANY KARMA?


Od ponad 20 lat skupiamy nasze działania na dążeniu do zrównoważonego rozwoju. Poprzez nasze projekty CELOWE chcemy wywrzeć prawdziwy wpływ, inicjując zmiany i wspierając innych, aby robili to samo. Rzucamy wyzwanie konwenansom. Walczymy o umocnienie i inkluzywność, celebrując grę. Zmieniając perspektywy. Jesteśmy znani z tego, że jesteśmy nieco zuchwali, wykraczamy poza granice i zapewniamy pole gry potrzebne do tworzenia zrozumienia, szacunku i jedności. 

Pragniemy pracować z taką samą pasją zarówno na rzecz PLANETY, zmniejszając nasz ślad, jak i z naszymi LUDŹMI, upewniając się, że wszyscy pracujący dla lub w hummel® są traktowani z szacunkiem. Ostatecznie nasza Strategia Company Karma i nasza zasada 3P (people, planet, purpose) to długoterminowe zobowiązanie na rzecz czynienia dobra.Let's Play For Change.