Change the world through sport


Nasze Projekty Celowe są nierozerwalnie związane z naszą wizją zmieniania świata poprzez sport. Odkąd nasz obecny właściciel, Christian Stadi, dołączył do firmy w 1999 roku, COMPANY KARMA jest solidnym fundamentem w strategii biznesowej hummel®. 

Pracowaliśmy nad wieloma cennymi projektami i zazwyczaj priorytetem jest wspieranie i pomoc mniejszościom oraz grupom marginalizowanym. To, co łączy wszystkie te osoby i projekty, to ich głęboka, prawdziwa pasja do sportu. 

Nasza pomoc przybiera wiele kształtów i form, ponieważ nie wierzymy w uniwersalna strategię. Zamiast tego określamy punkt wyjścia w konkretnym projekcie i dostosowujemy naszą pomoc oraz wsparcie do potrzeb. Klasyczny sponsoring zajmuje większość naszej uwagi, ale nadal naszym głównym priorytetem jest zapewnienie spersonalizowanej, szczegółowej pomocy dostosowanej do danego projektu. To ostatecznie oznacza, że ​​wierzymy w wyższość jakości nad ilością i dlatego poświęcamy się w 100% mniejszej liczbie projektów, zamiast zarządzać wieloma.

ROCZNE DAROWIZNY


Przekazywanie 1% naszych obrotów e-commerce każdego roku na jeden lub więcej projektów celowych

PURPOSE PARTNERSTWA


Wspieranie jednego „Partnerstwa celowego” rocznie z organizacją, która podziela naszą wizję i pasję do sportu

PURPOSE SPONSOROWAŃZapewnianie dwóch międzynarodowych „Sponsorowań celowych” każdego roku


PURPOSE PROJEKTOWANIE