LET'S PLAY FOR CHANGE

Nasze projekty celowe są nierozerwalnie związane z naszą wizją change the world through sport. Odkąd nasz obecny właściciel, Christian Stadi, dołączył do firmy w 1999 roku, COMPANY KARMA jest solidnym fundamentem w strategii biznesowej hummel.

Nie jest tajemnicą, iż jesteśmy ambitną marką odzieży sportowej. Jednak jesteśmy również zaangażowani w rozwój naszej firmy poprzez czynienie dobra. Im jesteśmy lepsi w prowadzeniu i rozwijaniu działalności handlowej, tym więcej zasobów możemy przeznaczyć na tworzenie pozytywnych zmian poprzez sponsoring i partnerstwa.

To jest powód, dla którego wstajemy rano. To nasza mantra. Tym żyjemy. I to właśnie napędza nas do działania i dawania z siebie wszystkiego. Tak było zawsze. I tak pozostanie na zawsze. 

Przez lata wspieraliśmy rożne projekty, które podzielają filozofię karmy naszej firmy. To, co łączy tych ludzi i projekty, to ich głęboka i prawdziwa pasja do sportu.


PROJEKTY CELOWE

Przede wszystkim kochamy sport. I nie wahamy się wprowadzić KARMĘ do gry, gdy nadarzy się okazja. Ponieważ wierzymy, że poza boiskiem również rozgrywają się ważne walki.

Wierzymy, że sport jest uniwersalnym językiem łączącym ludzi różnych narodowości, religii, kultur, płci i poglądów politycznych. Siła sportu jest wyjątkowa, a my posiadamy długą tradycję wspierania organizacji, projektów, klubów i osób, które wykorzystują sport jako uniwersalną siłę napędową, pomagając nam rok po roku wywierać pozytywny wpływ.

Różnorodność i równość są głęboko zakorzenione w DNA hummel, a naszą ambicją jest wspieranie projektów i inicjatyw, które na różne sposoby wykorzystują sport do tworzenia lepszego jutra dla wszystkich.

Jako jedna z najstarszych marek sportowych na świecie wiemy, że pozytywne zmiany wymagają solidnego wysiłku zespołowego. Dlatego ważne jest, abyśmy współpracowali z ludźmi z pasją, którzy dają nam możliwość zagłębienia się w projekty celowe zarówno lokalnie w Danii, jak i na arenie międzynarodowej. Projekty te mają na celu celebrowanie naszej wyjątkowej filozofii firmy i mogą pomóc nam przekraczać granice, zapewniać integrację lub w inny znaczący sposób rozwijać naszą wizję.

Oto jak wygląda CHANGE THE WORLD THROUGH SPORT. Gramy raz a dobrze.


PURPOSE PROJEKTOWANIE