Filtry

Kategoria

Płeć

Rozmiar

Kolor

Cena

Funkcjonalność

Razem: 149 artykuły/ów 149 artykuły/ów
Razem: 149 artykuły/ów 149 artykuły/ów
289,00 zł
7 kolory/ów
169,00 zł
5 kolory/ów
279,00 zł
2 kolory/ów
129,00 zł
2 kolory/ów
289,00 zł
7 kolory/ów
289,00 zł
7 kolory/ów
439,00 zł
2 kolory/ów
199,00 zł
3 kolory/ów
363,00 zł
2 kolory/ów
136,00 zł
2 kolory/ów
204,00 zł
2 kolory/ów
289,00 zł
7 kolory/ów
169,00 zł
5 kolory/ów
279,00 zł
2 kolory/ów

BUTY HUMMEL

Potrzebujesz nowej pary butów? Znajdujesz się na właściwej stronie. W hummel mamy buty na każdą okazję, więc w naszej ofercie obuwia na pewno znajdziesz to, czego szukasz. Możesz znaleźć modne buty sportowe na co dzień, komfortowe buty treningowe, wysokiej jakości buty do piłki ręcznej, wygodne klapki na basen i legendarne klasyczne buty piłkarskie.

W każdym sezonie oferujemy szeroką gamę butów hummel dla mężczyzn, kobiet i dzieci, z których wszystkie zostały zaprojektowane z myślą o modzie sezonu i trendach kolorystycznych. Wszystkie nasze buty spełniają nasze trzy podstawowe wartości produktu: funkcjonalność, komfort i trwałość. Niezależnie od tego, który model wybierzesz, kupisz parę butów hummel o precyzyjnej konstrukcji, zapewniającą wysoki poziom komfortu i trwałości.
 

BUTY LIFESTYLE OD HUMMEL

Jeśli szukasz nowej pary butów codziennego użytku, sprawdź naszą kolekcję butów lifestyle, która zawiera szeroką gamę modeli z naszymi rozpoznawalnymi szewronami. Wiele naszych butów hummel zaprojektowanych zostało wzorując się na naszej starej kolekcji archiwów, dlatego też mają wygląd inspirowany stylem retro. Ale wśród nich znajdziesz także nowe modele o nowoczesnym i świeżym wyglądzie, inspirowane skandynawskim minimalizmem.
 

BUTY HUMMEL NA AKTYWNY DZIEŃ

Nasza kolekcja zawiera również szeroką gamę butów hummel, które są idealne do codziennego użytku i lekkich ćwiczeń. Aby mieć pewność, że buty, które trafią do Ciebie są wygodne, opracowaliśmy kilka technologii optymalizujących nasze modele z kolekcji Sport Style. Takie technologie zastosowane zostały również w większości modeli z kolekcji Sport Style. Znane są one jako AeroTech i AeroFlex - technologie, które powstały, aby zapewnić komfort i elastyczność.

> AeroTech – technologia opracowana w celu zapewnienia swobody, wygody oraz amortyzacji wstrząsów.

> AeroFlex – wygodna, antybakteryjna i lekka wkładka, przystosowująca się do ruchów ciała i nacisku.

Wszystkie nasze buty są zaprojektowane w jasnych i neutralnych kolorach, w minimalistycznym stylu i mają sportowy krój, dzięki czemu idealnie pasują się do niezobowiązującej codziennej stylizacji. Ponadto buty hummel są wykonane z oddychających materiałów ze wstawkami z siateczki, aby zapewnić doskonałą funkcjonalność. W naszej kolekcji znajdziesz modele z cholewką z neoprenu Aerofit przylegającą do stopy, która zapewnia komfort i stabilność. Znajdziesz tu także modele ze sznurowadłami ze stoperami i podeszwą z technologią przyczepności TGR. I wreszcie ostatni, ale równie istotny model z obcasami z TPU, które dają piętom dodatkowe wsparcie.

Modele z naszej kolekcji Sport Style gwarantują nowoczesność i zapewniają całodzienny komfort.
 

WYCZYNOWE BUTY HUMMEL DO ĆWICZEŃ

Jeśli potrzebujesz nowej pary butów do ćwiczeń, możesz je znaleźć w naszej kolekcji wyczynowych butów halowych. Nasza kolekcja Aerocharge oferuje wytrzymałe i funkcjonalne obuwie halowe dla amatorów i profesjonalnych graczy. Wszystkie nasze modele Aerocharge są wyposażone w innowacyjną technologię Aerofit, która zapewnia wygodne i stabilne dopasowanie. Modele Aerocharge mają dodatkowe właściwości, takie jak Top Grip - podeszwę zapewniającą bezpieczną przyczepność do podłoża, podeszwę środkową z pianki Shock Point EVA zapewniającą doskonałą amortyzację oraz całkowicie nową technologię Power Plate, która zapewnia dodatkowe wzmocnienie podczas startu w biegach i skakaniu. Ponadto buty są wykonane z oddychającej tkaniny siateczkowej.