ASSE 23/24 TR HALF ZIP SWEAT
Bluza treningowa z półzamkiem
OUTLET
238,00 zł 340,00 zł
-30%

Ostatnia cena sprzedaży: 238,00 zł (-30%%)

Nr artykulu 221978-2001
Ocena klienta 5 na 5

Ten produkt jest wyłączony ze wszystkich kampanii i rabatów

Dostawa

Dostawa w ciągu 4–5 dni roboczych.

Wysyłka

Darmowa wysyłka od 170 PLN dla członków i 285 PLN dla nieczłonków.

Łatwe zwroty

100 dni na zwrot dla członków.

Ceny tylko dla członków

Odblokuj ekskluzywne oszczędności na wybrane produkty.

Metody płatności

Korzyści

Opis

  • Półzamek przy kołnierzu dla regulowanej wentylacji
  • Długi rękaw w sportowym kroju
  • Kontrastowe panele
  • Nadrukowane logo hummel i herb klubu

Ta bluza treningowa z półzamkiem została zaprojektowana z myślą o komforcie i wydajności podczas sesji treningowych. Lekka konstrukcja i długie rękawy zapewniają wygodne okrycie, a kołnierz z półzamkiem umożliwia regulację wentylacji. Wykończona kontrastowymi panelami, nadrukowanym logo hummel oraz herbem klubu na piersi dla autentycznego, drużynowego wyglądu.

Materiał i pielęgnacja

Jakosc: 100% polyester

Nr artykulu 221978-2001

Prac w pralce w temp. maks. 40°C Do not bleach Do not tumble dry Nie prasowac Do not clean