Company Karma

hummel ogłasza partnerstwo z COPENHAGEN 2021

Copenhagen Pride będzie gospodarzem WorldPride w 2021 r. i w tym samym roku Pan Idræt będzie gospodarzem EuroGames. Niniejsze wydarzenie LGBTI+ nosi nazwę Kopenhaga 2021 i będzie największym i najbardziej ambitnym wydarzeniem LGBTI+, jakie kiedykolwiek odbyło się w Danii.

DLATEGO TEŻ JEST TO TAKIE WAŻNE

Większość z nas, osób czytających ten tekst, ma szczęście. Nigdy nie mieliśmy do czynienia z homofobią czy transfobią. Jesteśmy szczęściarzami. Niestety dzieje się tak tylko dlatego, że mamy szczęście żyć w zakątku świata, w którym odważni bohaterowie LGBTI+ utorowali drogę do większej integracji i równości. Przynajmniej częściowo – ale do tego jeszcze wrócimy.

Zacznijmy od wyjaśnienia kilku faktów. Jedna czwarta populacji na świecie uważa, że bycie LGBTI+ powinno być traktowane jako przestępstwo. W 68 krajach ludzie, którzy tak myślą ustanawiają prawa i zakwalifikowali miłość do osoby tej samej płci jako przestępstwo.

Ale nietolerancja jest też niestety powszechna na Zachodzie. Na przykład w sporcie, gdzie jedna na pięć osób LGBTI+ doświadczyła homofobii lub transfobii. I właśnie dlatego wydarzenie COPENHAGEN 2021 jest takie ważne.

null
null

ŚWIĘTOWANIE TO POTĘŻNA BROŃ – BĘDZIE GŁOŚNO!

KOPENHAGA 2021 to wspaniałe połączenie dwóch głównych obchodów jeśli chodzi o integrację i równość: WorldPride i EuroGames. A hummel dołącza do tej imprezy! Nie tylko przekazujemy 1% całej sprzedaży online na rzecz LGBTI+, ale jesteśmy także dumnym sponsorem COPENHAGEN 2021. Czy też: OPENHAGEN – jak lubimy nazywać to wydarzenie.

Ostatecznie OPENHAGEN nie jest terminem geograficznym. To nazwa marzenia. Marzenie o lepszym świecie, w którym wszyscy są mile widziani. Przygotuj się więc, aby dołączyć do imprezy – i poczujmy RAZEM moc świętowania.

Im nas więcej i im bardziej nas słychać, tym silniejszy przekaz płynie w świat. W walce o inkluzję nie powinni walczyć tylko ci, którzy są wykluczeni. Wszyscy musimy walczyć o tolerancję i otwartość. Wszyscy musimy zostać obywatelami OPENHAGEN.


Dyrektor generalny hummel, Allan Vad Nielsen, powiedział:

„Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Kopenhaga 2021. WorldPride i EuroGames będą nie tylko największym wydarzeniem, jakie kiedykolwiek odbyło się w naszym kraju, ale także najważniejszym. W następstwie bezprecedensowej pandemii i globalnego wezwania do zwięzłych działań wspierających różnorodność i równość, Kopenhaga 2021 jest głównym katalizatorem integracji i świętowania podczas przyszłego lata. To idzie w parze z misją, wartościami i duchem hummel. Jako kultowa duńska marka z filozofią zakorzenioną w sile sportu i pozytywnych zmianach, jesteśmy bardzo dumni, że mamy okazję wspierać społeczność LGBTI+, uczyć się i budować na podstawie tego doświadczenia oraz gościć uczestników WordPride i sportowców EuroGames w Kopenhadze i Malmö”.

Oprócz asortymentu artykułów merchandisingowych, zostanie wyprodukowana oficjalna odzież dla 3000 wolontariuszy rekrutowanych do pomocy przy organizacji wydarzenia.

Katja Moesgaard, wówczas piastowała stanowisko dyrektora generalnego COPENHAGEN 2021, powiedziała:

„Dzięki zaangażowaniu hummel w zmienianie świata poprzez sport i ich wieloletniemu zaangażowaniu na rzecz równości poprzez wsparcie kampanii przeciwko homofobii w piłce nożnej oraz ich innowacyjnej kampanii tęczowej koszulki na Mistrzostwach Świata 2018 w Rosji, marka ta jest oczywistym partnerem dla Kopenhaga 2021. Zarówno mieszkańcy Kopenhagi, jak i Malmö nie mogą przegapić naszego zespołu w ich przyciągającym wzrok oficjalnym stroju hummel Kopenhaga 2021 i jesteśmy pewni, że wysoka jakość i charakterystyczny asortyment tej marki będzie hitem wśród społeczności LGBTI+ w kraju i za granicą."

POKAŻ SWOJE PRAWDZIWE KOLORY

Niniejsza kolekcja celebruje MIŁOŚĆ. RÓŻNORODNOŚĆ. INKLUZYWNOŚĆ. OTWARTOŚĆ. Nie tylko podczas obchodów KOPENHAGA 2021 – ale na zawsze. Podkreślamy znaczenie. Szerzymy przesłanie. Każdego dnia. Na całym świecie. My wszyscy. Poprzez to, co mamy do powiedzenia, nasz ubiór i wydarzenia.


EDYCJA 1

W EDYCJI 1, świętujemy MIŁOŚĆ. W jej bezkreśnie głębokiej, wszechogarniającej i powalającej kwintesencji. Ponieważ ukochana osoba jest osobą, którą kochasz. Tak po prostu.


EDYCJA 2

EDYCJA 2 podkreśla ogromne znaczenie OTWARTOŚCI w sporcie. Podkreślamy zdecydowany brak tolerancji dla powszechnej dyskryminacji. Taką zasadę my, jako marka sportowa z tradycjami, zawsze będziemy stawiać na pierwszym miejscu w naszej walce. Ponieważ w walce o inkluzję nie powinni walczyć tylko ci, którzy są wykluczeni. W hummel KOCHAMY różnorodność w sporcie. I w życiu. Ponieważ wszyscy jesteśmy obywatelami OPENHAGI.

Dlatego w tej edycji zobaczymy wiele barw. Ponieważ wszyscy nie jesteśmy tacy sami, tak (oczywiście) nasze skarpety i koszule też nie są identyczne. Tak właśnie powinno być.


EDYCJA 3

EDYCJA 3 stara się reprezentować wszystkich. Zawiera wszystkie sztandary społeczności LGBTI+. Ponieważ (zawsze) jest miejsce dla nas wszystkich. Nieważne kim jesteś – oddajemy szacunek każdemu. BĄDŹ DUMNY. I NIECH WSZYSCY CIĘ USŁYSZĄ. Tak jak i nas. Jasne postawienie spraw jest ważne.


DAJ SIĘ ZAINSPIROWAĆ