Odzież

Filtry

Płeć

Rozmiar

Cena

Kolor

Dopasowanie

Category

Razem: 2 265 artykuły/ów 2 265 artykuły/ów
Razem: 2 261 artykuły/ów 2 261 artykuły/ów
204,00 zł
3 kolory/ów
99,00 zł
3 kolory/ów
59,00 zł
4 kolory/ów
227,00 zł
5 kolory/ów
227,00 zł
5 kolory/ów
204,00 zł
3 kolory/ów
227,00 zł
5 kolory/ów
199,00 zł
4 kolory/ów
204,00 zł
3 kolory/ów
Cena obniżona od 119,00 zł do 95,20 zł
1 kolor
Cena obniżona od 169,00 zł do 84,50 zł
3 kolory/ów
Cena obniżona od 169,00 zł do 84,50 zł
8 kolory/ów
Cena obniżona od 119,00 zł do 107,10 zł
1 kolor
Cena obniżona od 109,00 zł do 87,20 zł
1 kolor
Cena obniżona od 169,00 zł do 84,50 zł
8 kolory/ów

Odzież Hummel

Jakie sygnały wysyłasz swoją odzieżą? Ubrania to nie tylko to, co zakładasz rano, ale sposób wyrażenia siebie. Twoje ubranie odzwierciedla Twoją osobowość i chodzi o to, żeby w nim dobrze wyglądać. Ubrania towarzyszą nam od rana do wieczora, więc oczywiście powinny być wygodne. hummel oferuje szeroką gamę, w której wygląd i wygoda idą w parze. W sklepie internetowym hummel znajdziesz ubrania dla kobiet, mężczyzn, nastolatków i dzieci.
 

Odzież damska

Znaleźć stylowe ubrania dla kobiet to niełatwe zadanie. Prawdopodobnie znasz hummel ze świata sportu, ale czy wiesz, że sprzedajemy również modne ubrania damskie?
Mamy szeroką gamę do zaoferowania - znajdziesz tu sukienki, odzież wierzchnią, buty, torby podróżne i wiele innych. Jeśli jesteś prawdziwą fashionistką i szukasz najnowszych trendów, polecamy kolekcję hummel HIVE. Składają się na nią stylizacje zorientowane na estetykę w połączeniu ze skandynawskim minimalizmem i oparte na klasycznym, sportowym DNA marki hummel.
 

Odzież męska i stylowe ubrania

Krajobraz miejski charakteryzuje się różnymi kombinacjami ubrań i nie ma wielu zasad dotyczących tego, co jest właściwe, a co nie. Jednak wszyscy możemy się zgodzić co do tego, że wygodna odzież jest najlepsza i nie ma powodu, aby nosić ubrania, w których czujemy się niekomfortowo. W hummel jest to dla nas najważniejsze, dlatego też wszystkie nasze kolekcje zachowują równowagę pomiędzy modą a wygodą. Dotyczy to zarówno zwykłej odzieży męskiej, obuwia męskiego, stylowej mody męskiej czy akcesoriów. Sport mamy we krwi, dlatego oferujemy szeroką gamę odzieży sportowej, która zaspokoi wszystkie potrzeby. Możesz znaleźć wszystko - od klasycznych fasonów po nowoczesne, modne stylizacje. Gama męskiej odzieży sportowej hummel oferuje wiele różnych modeli, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie, przeglądając naszą kolekcję.
 

Odzież dziecięca

Dzieci są bez wątpienia ogromną częścią naszego życia i niewątpliwie ich ubrania nie powinny być wytwarzane ze szkodą dla mody ani środowiska. Dlatego też, zaprojektowaliśmy na przykład stroje kąpielowe z UPF 50+ i odzież wierzchnią wykonaną w 100% bez szkodliwych substancji PFC. Fakt, który zarówno Ty, jak i Twoje dziecko docenicie!

Sprawdź naszą ofertę wielu unikalnych kolekcji dla dzieci, w których zawsze znajdziesz najnowsze style i trendy. W hummel ważne jest, aby w ubraniu czuć się komfortowo. Dlatego też chcemy, aby Twojemu dziecku było wygodnie i aby czuło się szczęśliwe w każdej sytuacji. Zaprojektowaliśmy ubrania tak, aby były odporne na zużycie, dlatego możesz mieć pewność, że dzieci będą wyglądać i czuć się świeżo po wizycie na placu zabaw czy w lesie. Odpowiednio dopasowana odzież zależy oczywiście od wieku Twojego dziecka, dlatego zdecydowaliśmy się podzielić nasze kolekcje w następujący sposób:

  • Niemowlę (0-2)
  • Dzieci (3-12)
  • Młodzież (13-16)

W hummel stawiamy naszym dostawcom wysokie i surowe wymagania jeśli chodzi o produkcje ubrań dla dzieci. Nie akceptujemy niebezpiecznych substancji ani chemikaliów, dlatego większość ubrań naszych dzieci posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.