EVERTON FC

Wspólne działanie. Wspólne marzenie. Wspólna gra. Od Goodison Park, aż po cały świat. Składamy hołd światowej społeczności piłkarskiej zarówno ze względu na różnorodną i wspólną pasję do gry, jak i ważną więź między klubem, zawodnikami i fanami. Ponieważ kiedy dzielisz się – dostajesz więcej.

#ASONE

Wspólne działanie. Wspólne marzenie. Wspólna gra. Od Goodison Park, aż po cały świat. Składamy hołd światowej społeczności piłkarskiej zarówno ze względu na różnorodną i wspólną pasję do gry, jak i ważną więź między klubem, zawodnikami i fanami. Ponieważ kiedy dzielisz się – dostajesz więcej. I to jest dokładnie to, w co Everton i hummel są głęboko zaangażowani. Dzielenie się radością z gry.

null
null

EVERTON 21/22 HOME KIT

Everton Football Club ujawnił swój nowy strój domowy hummel na sezon 2021/22, który składa się z niebieskiej koszulki z nadrukiem w dwóch odcieniach, białych spodenek z królewskimi niebieskimi i żółtymi zdobieniami oraz białych skarpetek.

Wykorzystanie olśniewającego wzoru jest inspirowane rolą miasta Liverpool i jego doków podczas malowania okrętów wojennych w pomysłowe i odważne barwy w czasie pierwszej wojny światowej. Pomysł brytyjskiego artysty morskiego na użycie kontrastujących kształtów, tonów i kolorów okazał się bardzo skuteczny w maskowaniu rozmiaru statku, prędkości, odległości i kierunku, wprowadzając w błąd wroga na morzu.

Podobnie jak w przypadku wszystkich strojów Everton, strój domowy na sezon 2021/22 będzie przyjazny dla środowiska, zgodnie z inicjatywą klubu „Everton For Change” i będzie wyposażony w technologię hummel ECO8. Wdrożenie ECO8 jako nowości w tej kampanii, oznacza, że każda koszulka jest uszyta z wysokowydajnego poliestru wyprodukowanego z maksymalnie ośmiu plastikowych butelek pochodzących z recyklingu. 

null
null

EVERTON 20/21 AWAY KIT 

Everton przedstawił niesamowity, nowy zestaw wyjazdowy na sezon 2021/22, który oddaje hołd jednemu z najwcześniejszych strojów klubu. Oferta retro hummel jest inspirowana kompletem noszonym przez zespół Everton w latach 1881/82, dzięki któremu został nazwany „The Black Watch”.

Autentyczny ukłon w stronę zestawu „Black Watch” z lat 1881/82 – trzeciego sezonu istnienia Everton – następuje po prośbach fanów, by stworzyć replikę kultowego stroju i uczcić rolę klubu jako filaru społeczności od ponad 140 lat. Oryginalny zestaw był noszony podczas meczów domowych, a następnie w serii meczów towarzyskich i lokalnych pucharach rozgrywanych na Stanley Park. Everton przyjął swoje słynne królewskie kolory niebieskie dopiero dekadę później, w roku 1901.

Aby zapewnić, że projekt będzie prawdziwym odzwierciedleniem oryginału, hummel zerwał z tradycją i słynne szewrony oraz logo nie występują w kultowej bieli, ale w odcieniach szarości.