DOŁĄCZ DO CLUBHUMMEL

Zostań członkiem ekskluzywnego klubu klienta, clubhummel, i uzyskaj natychmiastowy dostęp do wszystkich korzyści. Otrzymasz bezpłatną wysyłkę standardową, zawsze będziesz mieć możliwość skorzystania ze 100-dniowego okresu na bezpłatny zwrot, uzyskasz punkty za każdy zakup oraz wcześniejszy dostęp do wyprzedaży i promocji, między innymi. Na co czekasz?

clubhummel


WSPANIAŁE KORZYŚCI

 • Ciesz się zawsze bezpłatną dostawą standardową 
 • Posiadasz zawsze 100 dni na darmowy zwrot
 • Zbierasz punkty za każdym razem, gdy robisz zakupy 
 • Wyłączny dostęp do artykułów, kampanii i zniżek


Jako członek clubhummel otrzymasz mnóstwo wspaniałych korzyści. Na przykład, będziesz jedną z pierwszych osób, która dowie się o ofertach ograniczonych czasowo, uzyskasz dostęp do specjalnych artykułów i otrzymasz punkty za każde zakupy.

Zobacz przegląd wszystkich korzyści dla członków tutaj.

clubhummelZBIERAJ PUNKTY

 • Za dołączenie do clubhummel
 • Za dokonanie transakcji w naszym sklepie internetowym
 • Za wysyłkę używanych ubrań hummel w celu ich ponownego wykorzystania


Jako członek clubhummel będziesz zdobywać punkty na kilka różnych sposobów. Twoje punkty mogą zostać wykorzystane później do zakupu nowych artykułów hummel. Zobacz podsumowanie systemu punktów clubhummel tutaj.

Witamy w clubhummel

Jako członek clubhummel otrzymasz mnóstwo wspaniałych korzyści – artykuły tylko dla członków, specjalne zniżki dla członków, wcześniejszy dostęp do wyprzedaży i wiele, wiele więcej. Ale uzyskasz też wszystko to, co najlepsze w hummel. W hummel kochamy sport, grę, ruch, zabawę i społeczność – i uwielbiamy dzielić się tym z innymi.

Zostań członkiem już dziś, uzyskaj dostęp do wszystkich korzyści, przyjdź i baw się z hummel.


Let’s play. 

ZAPISZ SIĘ I ZDOBYWAJ PUNKTY

Zostań członkiem clubhummel i od razu otrzymaj 150 punktów startowych. Twoje punkty początkowe odpowiadają 15 PLN i możesz z nich skorzystać, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy, że zarejestrujesz się elektronicznie, a Twoje punkty startowe zostaną natychmiast dodane do Twojego konta klienta.

Obraz bez nazwy


SZALONE ZNIŻKI

 • 150 punktów w prezencie powitalnym
 • Zniżki na wybrane artykułyJako członek clubhummel otrzymasz zniżki na wybrane artykuły, z okazji specjalnych okazji lub po spełnieniu określonych warunków.

Obraz bez nazwy


MEMBERS ONLY

 • Wyłączny dostęp do artykułów tylko dla członków
 • Zniżka dla członków na określone artykuły i kategorie 
 • Dostęp do kampanii i wyprzedaży wcześniej niż inni


Jako członek clubhummel uzyskasz wyłączny dostęp do artykułów tylko dla członków, specjalnych promocji dla członków i wcześniejszego dostępu do głównych wyprzedaży.

JAK ZDOBYWAĆ PUNKTY

Obraz bez nazwy


Poprzez członkostwo

Gdy tylko zarejestrujesz się, by dołączyć do clubhummel, do Twojego konta clubhummel zostanie dodanych 150 punktów początkowych. Punkty zostaną przeliczone na PLN i można je będzie wykorzystać do zakupu nowych artykułów.

Obraz bez nazwy

Poprzez zakupy

Będziesz zdobywać punkty za każdy artykuł zakupiony w sklepie internetowym hummel. Otrzymasz 10% ceny artykułu w punktach. Punkty zostaną przeliczone na PLN i można je będzie wykorzystać do zakupu nowych artykułów.

Obraz bez nazwy

Poprzez recykling

Otrzymasz punkty za każdym razem, gdy wyślesz do nas używane ubrania hummel za pośrednictwem naszego portalu re.hummel. W ten sposób możemy ponownie wykorzystać tkaniny z Twoich używanych ubrań, tworząc coś nowego. Przeczytaj więcej o tym, jak możesz poddać recyklingowi artykuły hummel tutaj.

re.hummel

Razem możemy dać nowe życie używanej odzieży dzięki portalowi ponownego wykorzystania re.hummel. Wyślij do nas swoje używane artykuły hummel, a my zadbamy o to, aby odzież została odsprzedana lub jej materiały zostały ponownie wykorzystane w najlepszy możliwy sposób. To tak zwane zakupy w obiegu zamkniętym.

Zdobywaj punkty za każdym razem, gdy wysyłasz swoje artykuły hummel do ponownego wykorzystania i rozpocznij recykling odzieży hummel już teraz.

Przeczytaj więcej o re.hummel tutaj.