Share The Game

10.000 steps to GREATNESS

Potrzeba 10 000 godzin treningu, aby stać się sportowcem światowej klasy w jakiejkolwiek dziedzini. Niklas Landin wie o tym lepiej, niż ktokolwiek inny. Swoją przygodę na boisku do piłki ręcznej zaczynał niemalże jeszcze wtedy, kiedy uczył się chodzić. A teraz poprowadził swoją drużynę do sukcesu. On naprawdę pokazuje, jak 10 000 godzin treningu przekłada się na zwycięstwo drużyny.

Kolekcja XK jest stworzona dla sportowców światowej klasy.

Mówi się, że o wyniku gry decydują ułamki sekundy. Mówi się o decydującym momencie. Nic bardziej mylnego. W sporcie nie ma szybkich rozwiązań. Potrzeba wielu godzin, aby zobaczyć rezultaty. Tysięcy, a potem jeszcze tysiąca więcej. A dokładnie 10 000.

10 000 godzin wysiłku Twojego i członków Twojego zespołu na treningach. 10 000 godzin popełnionych błędów. Poprawek. I ponownych prób. 10 000 godzin upadków i wspólnych wzlotów. 10 000 godzin poświęcenia. Wspólnego dzielenia tego samego marzenia. Marzenia o tym, co możecie zrobić jako zespół, gdy osiągniecie całkowity potencjał.

Jest tylko 10 000 kroków do sławy. Na co czekasz?

THE ALGIZ

Buty na najwyższym poziomie, które wyznaczają nowy punkt odniesienia w świecie piłki ręcznej – zarówno na boisku, jak i poza nim. Profesjonalne buty do piłki ręcznej przeznaczone dla kreatywnych graczy z wygórowanymi oczekiwaniami, zaprojektowane z unikalną amortyzacją z biosurowców.

Bardzo stabilna podeszwa, z poszerzonymi krawędziami zewnętrznymi, zapewnia maksymalne wsparcie i lepszą przyczepność niż kiedykolwiek wcześniej. Tkanina siateczkowa, wykonana w 100% z recyklingu, zapewnia lepsze dopasowanie i ochronę oraz stanowi o idealnym scaleniu obuwia z graczem.

null